Dekorační kůže

Dekorační ovčí kůže z Islandu vdechne živost do vašich sedacích souprav, křesel a židlí. Stejně tak předložky z jihoamarické hovězí kůže zahřejí a oživí vaši podlahu

Kůže v bytovém designu

Jsme rádi, že vám můžeme ve studiu nabídnout kravské brazilské kůže a islandské jehněčí kůže. Kravské kůže vás nadchnou svou barvou, krásným leskem a vitalitou kůže. Jehněčí kůže nabízíme bílé či barvené, střižené či dlouhé 10-20 mm. Jsou velmi hebké a příjemné na dotek. Dáte-li si kůži do svého domova, přinese vám pocit nejen nadčasového luxusu, ale i pocit zútulnění a tepla domova, dodá vůni a glanz celému Vašemu domovu.

  • Brazilské hovězí kůže – dodáváme celé kravské kůže různých rozměrů, přírodní a nebarvené. Mají kratší i delší měkký chlup, měkké činění. Tyto kůže tradičně zdobí jak venkovská sídla, tak moderní urbanistické interiéry po celém světě.
  • Islandské jehněčí kůže – luxusní bytový doplněk nejvyšší kvality, hebké a příjemné na dotek. Jsou charakteristické příjemnou vůní, chlup je nadýchaný a jemný. Kožešina je kvalitně vyčiněná. Jehněčí kůže představují funkční, estetický a trvanlivý produkt.

V případě zájmu o vyzkoušení či koupi, nabízíme službu ukázky přímo ve vašem interiéru s vybranou kůží či kůžemi. Sami si tak dokážete lépe představit, zda vše ladí, jak má.