Tapeta na stěnách dodá vaší místnosti správnou chuť, tak jako koření udělá z obyčejného jídla delikatesu

Tapety jsou v současnosti trendem povrchové úpravy stěn interiérů. Svojí různorodostí dotváří vzhled místnosti. V závislosti od materiálu, vzoru, barvy a designu mění dojem z místnosti. Nabízíme tapety z různých materiálů – vinylové tapety, tkané textilní tapety, netkané textilní tapety – vlies. Tapety, které si můžete u nás vybrat z velkého množství katalogů jsou určené do obytných budov, ale v nabídce máme i tapety, které svými specifickými vlastnostmi jsou určené do hotelů a administrativních budov.

  • Vinylové tapety – jsou charakterizované svou vysokou užitnou hodnotou, díky svojí lehké údržbě jsou předurčené do namáhaných prostorů, jakými jsou například hotely a administrativní prostory.
  • Textilní tapety – jsou určené do privátních, nebo společenských prostorů náročných na interiérový design. V nabídce máme tapety z tkaného textilu a netkaného textilu z luxusních materiálů jako je hedvábí, len, taft, zamat, nebo exotický sisal a bambus. Zlepšují akustiku v prostoru.
  • Vliesové tapety – jsou vyrobené z netkaných textilií vláken buničiny, polyesteru a viskózy. Jsou velmi příjemné na dotyk a na pohled, propouštějí páru a různou povrchovou úpravou je možné vytvořit různorodý vzor.

Dodáváme kompletní servis od změření, poradenství při výběru tapet, výpočtu spotřeby až po nalepení.

Naši dodavatelé