Tyčové a kolejnicové systémy

V našem bytovém studiu vám nabídneme široký výběr systémů na zavěšení záclon a závěsů

V oblasti produktů designových závěsných systémů nabízíme profesionální poradenskou službu, zaměření vybraných produktů a jejich instalaci.

V našem bytovém studiu vám nabídneme široký výběr systémů na zavěšení záclon a závěsů:

  • pro každý tvar okna (lomená, oblouková, výklenky, arkýře)
  • od moderních nerezových tyčí až po stylové zlaté silné tyče a jednoduché kolejnice
  • závěsné systémy je možné ovládat ručně, mechanicky (oponově, jednostranně) nebo elektromotorem.

Nejvíce žádané jsou tyto systémy od od zahraničních firem Mottura, Alugard, Zegar, Emmebi a Büsche.

Kolejnicové systémy

Hliníkové kolejnicové systémy pro záclony a závěsy nejlépe umožňují využít prostor kolem okna. Mohou být velmi nenápadné a neruší tak vzhled interiéru, některé lze zapustit do sádrokartonového podhledu.

Kolejnice nabízí tichý chod, výborný skluz a možnost ohýbání. Délka jedné kolejnice se vyrábí v 6 m délce, pak se dá napojit spojkou. V nabídce je mnoho tvarů, desénů a možnostech uchycení a příslušenství.

Tyčové systémy

Záclonové a závěsové tyče jsou dekorativním řešením zavěšení záclon a závěsů, případně jiných girland a oblouků. Mohou mít průměr od 8 mm do 50 mm a nabízíme je v mnoha materiálech -dřevo, nerezová ocel, ocel s povrchovou úpravou, alu slitiny atd. I tyčové systémy umíme uhnout do požadované tvaru (oblouku, arkýře atd.)

Design moderních ozdobných tyčí podléhá trendům a jsou tedy nabízeny každý rok nové typy. Momentálně se jedná především o hranaté nerezové nebo mosazné profily s možností posunu závěsů šňůrou doplněné kombinací s dřevem nebo typ Swarovski.

Seznam katalogů